• 0708 43 96 78
  • info@lundakarnevalen.se

Kontakt

Carl Johansson, biljett- och sponschef
carl.johansson@lundakarnevalen.se

Jacob Karlsson, ekonomichef
jacob.karlsson@lundakarnevalen.se

Sofia Brandt, festmästare
sofia.brandt@lundakarnevalen.se

Sara Ramberg, kommunikationschef
sara.ramberg@lundakarnevalen.se

Patrik Norrman, musik- & programchef
patrik.norrman@lundakarnevalen.se

Sofia Jörnlid, nöjeschef
sofia.jornlid@lundakarnevalen.se

Kevin Bengtsson, områdeschef
kevin.bengtsson@lundakarnevalen.se

Maja Cronert, produktchef
maja.cronert@lundakarnevalen.se

Freja Davidsson Bremborg, säkerhetschef
freja.davidsson.bremborg@lundakarnevalen.se

Ludvig Bodelsson, tågchef
ludvig.bodelsson@lundakarnevalen.se

Ellen Olsson, vierichef
ellen.olsson@lundakarnevalen.se